4,262
Dziś Czwartek
2024-04-18

Dowiedz się, na jakie produkty i usługi w powiecie wrocławskim ogłaszano najwięcej przetargów z dotacją UE

Aktualizacja: dzisiaj16:40
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_sukces UE_1000x550.jpg

NA DZISIAJ – 2024-04-18 Sprawdź produkty i usługi dotowane przez UE, na które w powiecie wrocławskim ogłoszono najwięcej przetargów

Opis
W artykule prezentujemy informacje dotyczące przetargów publikowanych przez beneficjentów korzystających z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności w celu realizacji zasady konkurencyjności.
Zasada konkurencyjności łączy obowiązki ogłoszeniodawcy, korzystającego z dofinansowania ze środków unijnych, z uprawnieniami potencjalnych wykonawców. Wynika to z treści art. 43 ustawy o finansach publicznych (Dz.U. 2009 nr 157 poz. 1240). Prawo realizacji zadań finansowanych ze środków publicznych przysługuje ogółowi podmiotów.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji.
W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2024-04-18 godz: 17:06:01
2.Ilość wszystkich firm w powiecie wrocławskim wynosi: 35598
3.Ilość firm AKTYWNYCH w powiecie wrocławskim wynosi: 20658
Pierwsze miejsce
Jeśli przyjrzeć się, które spośród produktów i usług dotowanych przez UE cieszą się największym powodzeniem w powiecie wrocławskim dla okresu 1-18 kwiecień 2024, widać, że sytuacja na czołowych pozycjach jest bardzo wyrównana. Mimo to na pierwszym miejscu, z delikatną przewagą, plasują się Maszyny przemysłu chemicznego. Inwestorzy korzystający ze środków UE opublikowali w tej dziedzinie 2 przetargi.
Drugie miejsce
Na drugiej pozycji znajduje się Roboty budowlane w zakresie budowy zakładów produkcyjnych, na które zamieszczono 2 przetargi.
Produkty i usługi o największej liczbie przetargów z dotacją UE w powiecie wrocławskim – kwiecień 2024
Miejsce
Produkty i usługi
Ilość przetargów
${li_top_txt}
1
Maszyny przemysłu chemicznego
2
2
Roboty budowlane w zakresie budowy zakładów produkcyjnych
2

W REGIONACH Panorama regionu – zobacz, na które produkty i usługi w Twoim otoczeniu publikowano najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Sprawdź, na jakie produkty i usługi w powiecie wrocławskim w ubiegłych miesiącach pojawiało się najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Dowiedz się, na jakie produkty i usługi w powiecie wrocławskim pojawi się najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...